Duyurular

Yayında:Pinyofm
radyotemasi FaRuq : Çok Tsq ederim bu arada yğreqinize saqlıq ikinci parça oldu ama ???????? radyotemasi Viktorya: Arkadaşlıga deger verenlerin mekanı Venuss ve Kırmızı odası sizi çok seviyorum iyiki varsınız???????????? radyotemasi Umt: Kolay gelsin... radyotemasi Yazı: HAyırlı yayınlar dilerim radyotemasi SiNeMmM : Tsk ederim iyi yayinlar radyotemasi Hoca faruk: Yüreqine saqlık radyotemasi Wait: İyi yayınlar radyotemasi OGuZz: Kardeşim cigerime gelsin radyotemasi Xyz-: Merhaba iyi yayınlar . radyotemasi Selvi: Selam dj emeyine yüreğine sağlık simdiden cok tsk ederim radyotemasi MAVİ: benden tüm dinleyenler e ve size gelsin hayırlı akşamlar iyi yayınlar... sohbetimiz güzel dostluğumuz daim olsun.. tşk ederim şimdiden radyotemasi Paşalıdadaş: Saygı ve sevgilerler iyi yayinlar radyotemasi KâBuSs: İyi yayınlar radyotemasi Meal: İyi yayınlar teşekkür ederim gece radyotemasi Mss: Sorunsuz yayinlar Gece radyotemasi Kîrmîîzî : Tsk ler keyifli yaynlar olsun radyotemasi Hilal: İyi yayınlar balım basta sana tüm pinyo ya gelsın radyotemasi cCc_Adana_cCc : Selamun aleyküm iyi yayınlar İsteğim sesinize kulak veren herkese ve biraderime gelsin kolay gele.. radyotemasi Team_Star: Şarkı tüm dinleyenlere gelsin. radyotemasi Yaralı : İyi yayınlar gece hanım radyotemasi Şentepelii : Hayırlı yayınlar radyotemasi İncila: Tesekurler gecem radyotemasi Sentepelii : Hayırlı sorunsuz yayınlar gece gardasım ???? ???? ???? radyotemasi Pusat polat: Sorunsuz yayınlar dillerim dj gece ???????? radyotemasi Serra: Iyi dinlemeler radyotemasi HaPpiNeSs : Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek. Seninle olmanın en kötü yanı ne biliyor musun? ”Seni seviyorum” sözcüğü dilimin ucunu ısırırken her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek. radyotemasi SusquN : İyi yayınlar balım yayının her zaman ki süper can kulağı ile dinliyom sitede olmazsam da yüreğim seninle

3 Hisar ile Hemhal olmak

Ekleyen


17 Ocak 2019, 22:23 / 333 İzlenme


Card image cap

Müziğin kirlenmesinde hepimizin payı var.” diyen Engin Gürkey, müziğin eski değerini kazanması için popçuların, cazcıların kısacası Türk Müziği yapanların sorumluluk alması ve elini taşın altına koyması gerektiğini söylüyor.

3 Hisar bir müzik grubundan öte bir müzik projesi. 3 Hisar Müzik Projesi, alanlarında yetkin üç müzisyen olan Hakan Dedeler, Engin Gürkey ve Erdinç Şenyaylar tarafından onların tabiriyle “müziğin ruhani şehri” İstanbul’da kuruldu. Müzikal olarak geniş bir yelpazesi bulunan 3 Hisar, yeni bestelerini Geleneksel Türk Müziği ve Klasik Batı Müziği gibi birçok formda dinleyicinin beğenisine sunarken aynı zamanda ülkemizin nadide eserlerini de seslendiriyor. İlk olarak verdikleri konserlerle müzikal muhabbetleri artan 3 Hisar dinleyiciden aldıkları olumlu tepkiler üzerine albüm yapmaya karar verdi. Yakın zamanda Kınay Prodüksiyon’dan çıkan Hemhâl adlı albümde dört tane sözlü altı sözsüz eser yer alıyor. Çıkış parçası olan Açmayan Tomurcuğum’un yanı sıra albümde; İstanbul, Çelişki, Gökyüzünde Tüten Olsam, Haziran, Sardunya, Ağlama Gülüm, Dil-û Can, Esma ve İstanbul (Enstrümantal) adlı eserler var.


Yorum Yap


NOT: Yorumunuz Onaylanınca Aşagıda Gözükecektir.
Bu videoya toplam 0 tane yorum yapılmış